1 Başka Güzel 14 Eylül Salı Başlıyor

Stilin, tarzın, yaratıcılığın ve şovların yarışması "1 Başka Güzel" 14 Eylül Salı saat 13.00'te yeni bölümüyle Show TV'de.

Kültür Sanat 11.09.2021 - 00:10 11.09.2021 - 00:14 Levent Öztürk

Modanın kalbi Show TV ekranında atıyor. Başarılı modacı Raşit Bağzıbağlı, ünlü şarkıcı ve oyuncu Emina Jahoviç ve duayen iş kadını Bige Daruga Çalışkan'ın jüri koltuğunda oturduğu "1 Başka Güzel" Esra Eron'un sunumuyla hafta içi her gün izleyiciyle buluşuyor.   


Türkiye'nin ve dünyanın farklı yerlerinden başvuran ve binlerce aday arasından seçilen 12 yarışmacı önce takımı için sonra da bireysel olarak mücadele edecek ve büyük ödül olan bir kasa altını almaya çalışacak. "Moda benden sorulur" diyen iddialı yarışmacılar podyumda fırtına gibi esecek.  


Yarışmacılar 2 takım halinde mücadele verecek. Mavi takımda Elmas Pişkin, Melika Farahani, Tanya Pekkendir, Aisha Dilekli, Dilşah Çelik, Kardelen Demiröz; kırmızı takımda ise Ebrar Kula, Zahra Salamati, Büşra Mertoğlu, Gaye Güler, Nur Uzerli, Ece Demiralp yarışacak. Günün konsepti, memleket havası olacak. 


Stilin, tarzın, yaratıcılığın ve şovların yarışması "1 Başka Güzel" 14 Eylül Salı saat 13.00'te yeni bölümüyle Show TV'de.
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@