Kanal D’nin her Cuma akşamı yeni bölümleriyle ekrana gelen fenomen dizisi Arka Sokaklar, bu hafta 599.bölümü ile izleyici ile buluşacak. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünün konusu ise şöyle;

Harun, kardeşi Bora’nın intikamını almak için harekete geçer…


Bora, tedavisinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Harun ise kardeşinin başına gelenlerden dolayı Mesut komiser’i suçlar. Mesut’un hakkında soruşturma açılması için baskı yapar ve amacına ulaşır. Soruşturma için Ankara’dan müfettiş İdil görevlendirilir. Bu sırada Hamit, öldürdüğü Rıdvan’ın patronunun Harun olduğunu öğrenir. Harun, kardeşi Bora’nın intikamını almak isterken Hamit de onun peşine düşer.

Ekibimiz, Kerim ve Vildan Aslan’ın peşindedir…


Kurulan tuzak ile yaralı yüz’ün kimliğini açığa çıkartan ekibimizin operasyonuna, narkotik şube ekipleri de katılır. Üzerlerindeki artan baskı Kerim Aslan ve Vildan’ı yer değiştirmek zorunda bıraktırır. Vildan, cezaevinde bulunan Bartu’yu ortadan kaldırmak ister. Kerim tarafından tehtit edilen Aslı’nın evi koruma altına alınır. Aslı’nın evini koruma görevinde olan Emre’nin aracında uyuşturucu bulunur ve gözaltına alınır. 

Vahşice işlenen cinayetin faili kim?


Ekibimiz gelen ihbar üzerine, ormanlık alanda işlenen bir cinayeti araştırmaya başlar. Ceset adeta cerrah titizliği ile parçalara ayrılmıştır. Kimlik tespiti sonrası öldürülen kişinin Saadet adında bir kadın olduğu anlaşılır. Saadet’in sosyal medya fenomeni kızı Şebnem’e ulaşılır. Şebnem’den alınan bilgiler ile Saadet’in sevgilisi doktor Rauf sorgulanmak için gözaltına alınır.


Arka Sokaklar yeni bölümü ile 15 Ekim Cuma akşamı Kanal D’de...

Yayın Tarihi        : 15 Ekim Cuma / 2021
Yayın Saati        : 20.00