Baht Oyunu 11. bölüm fragmanı - 31 Ağustos Salı Neler Olacak?

Kanal D'nin merakla izlenen dizisi Baht Oyunu 11. bölümü ile sizlerle olacak. Baht Oyunu 11. bölüm fragmanı izleyebilirsiniz.

Kültür Sanat 30.08.2021 - 15:16 30.08.2021 - 15:21 Levent Öztürk

Kanal D’nin, yapımcılığını ve proje tasarımını Fatih Enes Ömeroğlu’nun yaptığı, ARC Film imzalı dizisi ‘Baht Oyunu’, 31 Ağustos Salı akşamı on birinci bölümüyle ekrana gelecek.

Tuğçe’nin umursamaz tavırları Rüzgar’ın canına tak eder ve Tuğçe’den ayrılıp Ada’ya dönmeye karar verir. Bu durumdan memnun olmayan Ada, Rüzgar’ı kendinden uzak tutmak için çare arar. Sonunda Bora’yı da yanına çekip Tuğçe ile Rüzgar’ı yeniden bir araya getirecek ilginç bir plan yapar. 

Ada’nın organizasyonuyla Bora, Rüzgar ve Tuğçe kendilerini boks salonunda bulur. Planı ters tepen Ada, Rüzgar ve Tuğçe’yi barıştırmak için yeni bir plan yapar. 

Baht Oyunu 11. bölüm fragmanı - 31 Ağustos Salı Neler Olacak?

Ada, Rüzgar’ı evine davet edip Tuğçe ile ikisinin baş başa kalmasını sağlayacaktır. Ada’ya kendini affettirmek isteyen Bora, ona yardım eder ve birlikte vakit geçiren ikili daha da yakınlaşır.

Rüzgar şirketin grafik departmanının başına geçebilmek için elindeki kozla Tuğçe’yi kıstırır. Bunun üzerine Ada ve Tuğçe, Rüzgar’ın isteğini yerine getirmenin yollarını aramaya başlar.

Baht Oyunu yeni bölümleri ile her Salı Kanal D’de...

Yayın Tarihi    : 31 Ağustos Salı / 2021

Yayın Saati     : 20.00

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@