Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor ve evinizi renklendirmeye devam ediyor. Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor. 

“Balçiçek’le Sohbete Geldik”in Pazar günü yayınlanacak bölümüne yakışıklı oyuncu Anıl İlter, güzel oyuncu Tuğba Melis Türk ve başarılı oyuncu Onur Özaydın konuk oluyor. 

Programda Anıl İlter’in konuk olduğu bölümde kahkahalar havada uçuştu. Samimi ve içten sohbetiyle özel hayatıyla ilgili birçok bilinmeyeni anlatan ünlü oyuncu esprileriyle de herkesi kahkahaya boğdu. 

Kanal D ekranının sevilen dizisi “Yargı” da Osman karakterine hayat veren Onur Özaydın, reyting rekorları kıran dizi ile ilgili neler söyledi? Onur Özaydın, canlandırdığı Osman karakterine nasıl hazırlandı? Haluk Bilginer’e olan hayranlığını dile getiren başarılı oyuncu Onur Özaydın, usta oyuncuya övgüler yağdırdı. 

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bir diğer konuğu ise oyuncu Tuğba Melis Türk’tü. Güzel oyuncu yıllar sonra bir itirafta bulundu. 2011 yılında düzenlenen “Best Model Of Turkey” yarışmasında birinci olan Tuğba Melis Türk, yarışmaya kilo verdiğini kanıtlamak için katıldığını dile getirdi. 


Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik”, Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...


Yayın Tarihi    : 7 Kasım Pazar/ 2021 
Yayın Saati    : 13.00