Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor, evinizi renklendirmeye devam ediyor.

Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor. 

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bu bölümüne; usta oyuncu Nur Sürer ve başarılı oyuncu Nail Kırmızıgül konuk oluyor.

Kanal D ekranının sevilen dizisi “Camdaki Kız” da Feride karakterine hayat veren Nur Sürer, reyting rekorları kıran dizi ile ilgili neler söyledi? “Feride” karakterini canlandıran usta oyuncu rolüne nasıl hazırlandı? Hoş sohbetiyle ve samimi açıklamalarıyla Nur Sürer, özel hayatıyla ilgili merak edilenleri de yanıtladı.

Başarılı oyuncu Nail Kırmızıgül samimi açıklamalarda bulundu. Programın ilerleyen dakikalarında yemek eşliğinde keyifli sohbet yerini Nail Kırmızıgül’ün bağlama çalarak seslendirdiği Türk Halk Müziği’nin ozanı Aşık Veysel’in “Anlatamam Derdimi Dertsiz İnsana” türküsüne bıraktı. Ünlü oyuncu hoş sohbetini yanı sıra söylediği Türkü ile de kulakların pasını sildi.

Programda ayrıca Dr. Nihat Dik, leke tedavisiyle ilgili merak edilenler hakkında konuştu. Güneş ışınları ve akneler nedeniyle ciltte oluşan lekelerin tedavi yöntemleri ile ilgili tüyolar verdi.

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik”, Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...

Yayın Tarihi    : 3 Ekim Pazar/ 2021 
Yayın Saati    : 13.00