Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor ve evinizi renklendirmeye devam ediyor. Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor. 

“Balçiçek’le Sohbete Geldik”in yeni bölümüne şarkıcı Reyhan Karaca, oyuncu Sevcan Yaşar, Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural konuk oluyor.

90’lı yıllara birbirinden hit şarkılarıyla imzasını atan Reyhan Karaca, müzik dünyası ile ilgili ses getirecek açıklamalara imza attı. Ünlü şarkıcı “Arabesk&Rap deyince sözlerini anlayamadığım, mantık içine oturtamadığım bir sürü şarkı geliyor aklıma” sözleriyle yeni nesil şarkıcıları hedef alan eleştirilerde bulundu. Karaca, yıllar önce magazin basınına yansıyan bir fotoğrafı ile ilgili anlattığı komik anısı ve hoş sohbetiyle programa renk kattı. 

“Balçiçek’le Sohbete Geldik”in bir diğer konuğu ise ünlü oyuncu Sevcan Yaşar’dı. Yaşar, oyuncu olmak için güzellik yarışmasına katıldığını ve pandemi sürecinde senaryo yazdığını dile getirdi. Keyifli sohbetiyle hayatına dair merak edilenleri anlatan Sevcan Yaşar, Haluk Bilginer ile ilgili ilginç bir anısını da anlattı. 

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural, sosyal medyanın estetik algısını değiştirdiğini ve popüler kültürün estetik cerrahi üzerindekini etkileriyle ilgili özel açıklamalarda bulundu. 

Kök Hücre tedavisi ile ilgili merak edilenler... Kök Hücre tedavisinin ardından hastayı nasıl bir iyileşme süreci bekliyor? Kök Hücre tedavisindeki yaş sınırı nedir? 2022 yılının pırlanta trendleri neler? Düğün takılarının en çok tercih edilen modelleri neler? Renkli pırlanta taşlarının anlamları nedir?

Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik”, Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...


Yayın Tarihi    : 17 Ekim Pazar/ 2021 
Yayın Saati    : 13.00