Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor ve evinizi renklendirmeye devam ediyor. Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor. 

“Balçiçek’le Sohbete Geldik”in pazar günü yayınlanacak bölümüne ünlü astrolog Nuray Sayarı, ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı ve ünlü oyuncu İlkin Tüfekçi konuk oluyor.

Ünlü astrolog Nuray Sayarı 2022 yılında yükselen burçları neler beklediğini yorumladı... Karma’nın hayatımızı nasıl etkileyeceğinden de bahseden Nuray Sayarı, ayrıca 2022 yılında Türkiye’de neler yaşanacağını da öngörüleriyle yorumladı. 

Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, dünya starlarından “Jennifer Lopez’i giydirmeyi istediğini, seneler önce bir kostümünü Lopez’e yolladığını ama kalçalarından geçmediği için giydiremediğini” esprili bir şekilde dile getirdi. Bağzıbağlı, 2022 yılının öne çıkan parçaları ve gelinlik modasıyla ilgili de bilgiler verdi.

Türk Futbolunun efsane isimlerinden İlyas Tüfekçi’nin kızı İlkin Tüfekçi, ALS hastalıyla mücadele eden babası İlyas Tüfekçi’nin sağlık durumuyla ilgili konuştu. Alaçatı’ya taşındığını söyleyen güzel oyuncu film çekimleri için İstanbul’da olduğunu anlattı.

Dr. Nihat Dik güzellik uykusu ile ilgili merak edilenleri, güzellik uykusu uygulamasıyla yapılan estetik işlemleri ve kolojen aşısının tedavi yöntemleri hakkında bilgiler verdi.


Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...


Yayın Tarihi    : 14 Kasım Pazar/ 2021 
Yayın Saati    : 13.00