Deneyimli gazeteci ve televizyoncu Balçiçek İlter, her hafta konuklarını masasında misafir ediyor ve evinizi renklendirmeye devam ediyor. Ünlü sanatçılar, alanında uzman konuklar, en son trendler, güzelliğe dair ipuçları, moda, sağlık, spor, kısaca hayata dair her şey bu programda konuşuluyor. 

“Balçiçek’le Sohbete Geldik”in pazar günü yayınlanacak bölümüne ünlü senarist ve yönetmen Cem Gelinoğlu, ünlü oyuncu Melis Babadağ ve başarılı oyuncu Hakan Yılmaz konuk oluyor.

Cem Gelinoğlu’nun keyifli sohbetiyle renklenen masada kahkahalar havada uçuştu. Ünlü oyuncu İstanbul’a ilk geldiği yıllarda başına ne geldi? Cem Gelinoğlu, karakterlerini yazarken nelerden besleniyor? Tüm samimiyetiyle özel hayatı ve meslek hayatı ile ilgili açıklamalarda bulunan Gelinoğlu muhteşem bir sohbete imza attı.

Balçiçek’le Sohbete Geldik’in bir diğer konuğu ise başarılı oyuncu Hakan Yılmaz’dı. Ünlü oyuncu dans tutkusundan oyunculuk hayatına dair merak edilenleri anlattı. 

Başarılı oyuncu Melis Babadağ da ev hallerini anlattığı komik anlarla masayı kahkahaya boğdu. Güzel oyuncu yıllar sonra bir itirafta da bulundu. Babadağ, yıllar önce canlandırdığı bir karakter yüzünden evden çıkamadığını dile getirdi.


Balçiçek İlter’in sunumuyla “Balçiçek’le Sohbete Geldik” Pazar saat 13:00’te Kanal D’de...


Yayın Tarihi    : 28 Kasım Pazar/ 2021 
Yayın Saati    : 13.00