Benim Hayatım 3. bölümde neler yaşanacak? Nilsu Berfin Aktaş Hangi Dizide Oynuyor?

Star’ın yeni dizisi ‘Benim Hayatım’, ilk bölümüyle pazar günü izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı dizide; hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesini anlatacak.

Yapımcılığını BVB Yapım’ın (Bahadır Özdener) üstlendiği “Benim Hayatım”’ın genel yönetmenliğini Onur Tan üstleniyor. Dizinin   yönetmen koltuğunda Orkun Çatak otururken, senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete kaleme alıyor.

1. Bölüm Konusu;

Hayalleri için babası Ökkeş’le İstanbul’a gelen Hayat, Harisoğlu Holding’in moda yarışmasına katılır. Holding sahibi Yılmaz, babasının eski düşmanı çıkınca, kendini bir intikam çemberinin içinde bulur. Büyük bir aile olmak isteyen Yılmaz’ın beklenmedik evlilik teklifi herkes üzerinde bomba etkisi yaratacaktır.

Yayın Günü:        31 Ekim Pazar
Yayın Saati:        20.00 / İlk Bölüm – 1. Blm

Yapım:                BVB Yapım
Genel Yönetmen:   Onur Tan
Yönetmen:             Orkun Çatak
Senaryo:            Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete
Oyuncular:             Nilsu Berfin Aktaş (Hayat), Genco Özak (Ali), Savaş Özdemir (Ökkeş), Uğur Çavuşoğlu (Yılmaz), Nilüfer Açıkalın (Şaheste), Ali Burak Ceylan (Ufuk), Aleyna Solaker Yasemin), Öykü Çelik (Meral), Zeynep Kumral (Zehra), Önder Açıkbaş (Vedat), Koray Şahinbaş (Yadigar), Pelin Uluksar (Ahu), Hira Koyuncuoğlu (Pınar), Belgin Şimşek (Heves)