Star’ın yeni dizisi ‘Benim Hayatım’, pazar günleri izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı dizide; hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesi anlatılacak.

Yapımcılığını BVB Yapım’ın (Bahadır Özdener) üstlendiği “Benim Hayatım”’ın genel yönetmenliğini Onur Tan üstleniyor. Dizinin   yönetmen koltuğunda Orkun Çatak otururken, senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete kaleme alıyor.

3. Bölüm Konusu;

Yılmaz’ı vuran Ökkeş’in infazı yanarsa on yıl hapis yatacaktır. Hayat babasını kurtarabilmek için Yılmaz’la görüşür. Yılmaz canını kurtaran Hayat’a öldüğü takdirde bütün mal varlığını bağışlayacaktır. Bunu öğrenen Şaheste Hayat’dan kurtulmak için Hakkı’yı tekrar devreye sokar. Handan’ın desteğiyle Ökkeş ve ailesi yurt dışına kaçmaya karar verir. Ancak işini sağlama alan Yılmaz, Yadigar’a gerekli talimatı vermiştir.

Yayın Günü:        14 Kasım Pazar
Yayın Saati:        20.00 / Yeni Bölüm – 3. Blm

Yapım:                BVB Yapım
Genel Yönetmen:   Onur Tan
Yönetmen:             Orkun Çatak
Senaryo:            Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete
Oyuncular:             Nilsu Berfin Aktaş (Hayat), Genco Özak (Ali), Savaş Özdemir (Ökkeş), Uğur Çavuşoğlu (Yılmaz), Nilüfer Açıkalın (Şaheste), Ali Burak Ceylan (Ufuk), Aleyna Solaker Yasemin), Öykü Çelik (Meral), Zeynep Kumral (Zehra), Önder Açıkbaş (Vedat), Koray Şahinbaş (Yadigar), Pelin Uluksar (Ahu), Hira Koyuncuoğlu (Pınar), Belgin Şimşek (Heves), Mehmet Çepiç (Hakkı), Ahmet Saraçoğlu (Bekir)