Başrollerinde; Nilsu Berfin Aktaş ve Genco Özak’ın yer aldığı dizide; hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesi ekrana geliyor.

Yapımcılığını BVB Yapım’ın (Bahadır Özdener) üstlendiği “Benim Hayatım”’ın yönetmenliğini Özlem Dündar Demir ve Savaş İlhan üstleniyor. Dizinin senaryosunu ise Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete kaleme alıyor.

5. Bölüm Konusu;

Handan hisselerini Yasemin ve Hayat’a devreder. Hayat artık şirketin ortağıdır ve dev bir mirasın sahibidir. Bu güzel haberin üstüne Ali’den evlenme teklifi alan Hayat büyük bir sevinç yaşar. Ancak bu mutluluk kursağında kalır. Çünkü Pınar Ali’den hamiledir. 

Yayın Günü:        2 Aralık Perşembe
Yayın Saati:        20.00 / Yeni Bölüm – 5. Blm

Yapım:                BVB Yapım
Yönetmen:             Özlem Dündar Demir ve Savaş İlhan
Senaryo:            Saadettin Tolan ve Ali Buhara Mete
Oyuncular:             Nilsu Berfin Aktaş (Hayat), Genco Özak (Ali), Savaş Özdemir (Ökkeş), Uğur Çavuşoğlu (Yılmaz), Nilüfer Açıkalın (Şaheste), Ali Burak Ceylan (Ufuk), Aleyna Solaker Yasemin), Öykü Çelik (Meral), Zeynep Kumral (Zehra), Önder Açıkbaş (Vedat), Koray Şahinbaş (Yadigar), Pelin Uluksar (Ahu), Hira Koyuncuoğlu (Pınar), Belgin Şimşek (Heves), Mehmet Çepiç (Hakkı), Ahmet Saraçoğlu (Bekir)