Hayatı ve bizi hayata bağlayan değerleri kutlayan “Stayin’ Alive” temalı Beymen 2021-2022 Sonbahar / Kış kampanyasından esinlenerek hazırlanan dijital sezon sunumu, 16 Ekim 2021, Cumartesi günü Beymen sosyal medya hesaplarından ve beymen-com adresinden yayınlandı. 

beymen-2021-2022-sonbahar-kis-koleksiyonlari

Murat Türkili’nin stylingi ve küratörlüğü ile gerçekleşen 62 farklı look tanıtıldığı dijital sezon sunumunda Valentino, Balmain, Alexander McQueen, Bottega Veneta, Balenciaga, Celine, Saint Laurent, Dolce & Gabbana gibi dünya modasına yön veren markalarının yanı sıra Beymen Collection ve Academia’nın 2021-2022 Sonbahar / Kış kadın ve erkek koleksiyonlarındaki en gözde tasarımları izleyenlerle buluştu.

Dijital sezon sunumu için özel olarak hazırlanan beymen-com adresindeki sayfa ile moda severler, sergilenen tüm ürünlere eş zamanlı olarak ulaşma ve satın alma fırsatı buldu. 

Beymen 2021-2022 Sonbahar / Kış koleksiyonlarını Tanıttı

80’lerin disko kültürü, monogram anlatımlar, trikolar, modern patchwork’ler, füturistik metalik yansımalar gibi sezon trendlerinin öne çıktığı sunumda mevsimin olmazsa olmazı palto, mont ve pelerinler güçlü ve enerji dolu siluetleri ile izleyenlerle buluştu.