Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dördüncü sezonunda da perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor! 

‘Bir Zamanlar Çukurova’ 28 Ekim Perşembe akşamı 20.00’de 110’uncu bölümüyle atv ekranında olacak.

Yayın Tarihi    : 28 Ekim 2021 / Perşembe
Yayın Saati    : 20.00

Yapım     : Tims&B Productions
Yapımcı    : Timur Savcı & Burak Sağyaşar
Yönetmen    : Murat Saraçoğlu 
Senaryo    : Yıldız Tunç, Ayça Üzüm, Atilla Özel, Selena Çağlayan
Oyuncular    : İbrahim Çelikkol (Hakan Gümüşoğlu),  Furkan Palalı (Fikret Fekeli), Hilal Altınbilek (Züleyha), Hülya Darcan (Lütfiye), Bülent Polat (Gaffur), İlayda Çevik (Betül) Serpil Tamur (Haminne), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Yeninci (Saniye), Selin Genç (Gülten), Aras Şenol (Çetin), Polen Emre (Fadik), Şahin Vural (Raşit) ve ve Erkan Bektaş (Abdulkadir Keskin).

110.Bölüm Özeti: 
ZÜLEYHA DEMİR’DEN BOŞANMAK İSTİYOR!
Züleyha gerçekleri öğrenince Demir’in biletini keser. Boşanma hazırlıklarına girişen Züleyha, herkesi şaşırtacak bir hamle yapar. Saniye ve Lütfiye, Züleyha’nın öfkesini dindirmeye çalışırken, Züleyha her şeyi ardında bırakıp yeni bir başlangıç yapmaya karar verir. 
 
HAKAN VE FİKRET ARASINDA GERİLİM BİTMİYOR
Züleyha’nın Hakan’la gitmesini sindiremeyen Fikret, konakta gerginlik yaratır. Çetin onu sakinleştirmeye çalışırken Fikret’in gazabından nasibini alır ve iki arkadaşın arası açılır. Züleyha, Fikret’i hayatına karışmaması konusunda bir kez daha uyarırken; Çetin, Fikret’in Züleyha’dan hoşlandığını düşünmeye başlar.
 
HAKAN DUYGULARINI SAKLAYAMIYOR
Hakan, Züleyha’nın zor günlerinde ona destek olmayı ihmal etmez. Paylaştıkları şeyler ikiliyi birbirine daha çok yakınlaştırırken, Hakan duygularını gizleyemeyecek noktaya gelir. Abdülkadir, ortağının Züleyha’ya kapılmasından endişe duyarken; Hakan, gittikçe Züleyha’ya çekilmektedir. 

‘Bir Zamanlar Çukurova’ yeni bölümüyle perşembe 20.00’de atv’de.