Ekranların sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy, Star ekranlarında yayınlanan “Burcu ile Hafta Sonu” programıyla izleyici ile buluşuyor. ‘Burcu ile Hafta Sonu’, dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…


Enerji blokajları nedir? İlişkilerde enerjiyi dönüştürmek mümkün mü? Düşündüklerimiz ve konuştuklarımız hayatımıza nasıl etki ediyor? Tüm merak edilen soruları kişisel gelişim ve enerji eğitmeni Sevgi Keleş yanıtlıyor.


Cilt lekeleri neden oluşur? Cilt lekelerinin oluşmasını engellemek mümkün mü? Cilt lekelerinin tedavisinde hangi işlemler uygulanıyor? Dermatoloji Uzmanı Dr. Ali Şahan tüm merak edilen soruları cevaplıyor.


19 Kasım’da gerçekleşecek tutulma hayatlarımızı nasıl etkileyecek? Burçları bu dönemde neler bekliyor? 2022 yılı nasıl geçecek? Astroloji Uzmanı Zeynep Turan tüm merak edilenleri anlatıyor.


Kış mevsimine girerken cildimize nasıl bir bakım uygulamalıyız? Bu dönemde nelere dikkat etmek gerekiyor? Güzellik Koçu Burcu Ürge, çok önemli bilgiler verirken bir yandan da cildimizi kışa hazırlayan çok özel bir nem maskesi tarifi paylaşıyor.


Yaş alırken vücudumuzda ne gibi değişiklikler oluyor? Yaş alımının negatif etkilerini azaltmak için neler yapabiliriz? Diyetisyen Elvan Odabaşı hem çok önemli bilgiler anlatıyor hem de yaşlanmaya karşı özel tarifler veriyor.


Hepsi ve daha fazlası ‘Burcu ile Hafta Sonu’nda… “Burcu ile Hafta Sonu” 13 Kasım Cumartesi saat 10.00’da Star’da.