Ekranların sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy, Star ekranlarında yayınlanan “Burcu ile Hafta Sonu” programıyla izleyici ile buluşuyor. ‘Burcu ile Hafta Sonu’, yeni sezonunda da dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…


Sedef hastalığı nedir ve nasıl ortaya çıkar? Sedef hastalığı olan kişiler nelere dikkat etmeli, nasıl beslenmeli? Tüm merak edilenleri Dr. Mehmet Bahadır İlteber anlatıyor.


Son yılların en çok merak edilen gençleştirme uygulamalarından biri olan ip askı yöntemi nedir? Vücudun hangi bölgelerinde uygulanabiliyor? İp askı uygulaması yaptırmak isteyenler nelere dikkat etmeli? Dermatoloji uzmanı Dr. Ali Şahan tüm merak edilen soruları cevaplıyor.


Cilt lekeleri neden oluşur? Tamamen yok edilebilir mi? Cilt kararmalarının oluşmasını engellemek mümkün mü? Cilt rengini açmak için neler yapılabilir? Güzellik koçu Burcu Ürge hem tüm merak edilen soruları yanıtlıyor, hem de bu sorunlara karşı kullanılabilecek şahane doğal tarifler veriyor.


2021 yılının sonbahar makyaj trendleri neler? Hangi renk tonları bu mevsimde ön plana çıkıyor? Ünlü makyaj sanatçısı Ali Rıza Özdemir hem doğal görünümlü bir sonbahar makyajı uygulaması yapıyor, hem de çok özel makyaj tüyoları paylaşıyor.


Kış gelirken metabolizmamız neden yavaşlıyor? Uyku kalitemizin metabolizma hızımız üzerindeki etkileri neler? Bu dönemde daha hızlı bir metabolizma için neler yapabiliriz? Diyetisyen Elvan Odabaşı hem tüm sorularımızı yanıtlıyor hem de metabolizma hızlandıran birbirinden lezzetli çorba tarifleri veriyor.
Hepsi ve daha fazlası ‘Burcu ile Hafta Sonu’nda… 


“Burcu ile Hafta Sonu” 16 Ekim Cumartesi saat 10.00’da Star’da.