Ekranların sevilen isimlerinden Burcu Esmersoy, Star ekranlarında yayınlanan “Burcu ile Hafta Sonu” programıyla izleyici ile buluşuyor. ‘Burcu ile Hafta Sonu’, dopdolu içeriklerle ekranlarınızda…


Fokus ultrason yöntemi nedir? Acılı bir işlem midir? Yüzün hangi bölgelerinde kullanılabilir? Tüm merak edilen soruları dermatoloji uzmanı Dr. Ali Şahan cevaplıyor.
Arı ürünlerinin cilt üzerindeki etkileri nelerdir? Arı ürünleri cildimizi güneşin zararlı etkilerinden korur mu? Arı ürünleri kırışıklık tedavisinde nasıl kullanılıyor? Gıda yüksek mühendisi Aslı Elif Tanuğur Samancı, arı ürünleriyle ilgili merak edilenleri anlatıyor.


Son yıllarda göz hastalıklarının tedavisinde ne gibi gelişmeler oldu? Akıllı lensler hangi göz rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılıyor. Göz hastalıkları ve cerrahisi uzmanı Op. Dr. Kadir Çolakoğlu göz hastalıkları tedavisindeki tüm yenilikleri anlatıyor.


Saç dökülmesinin nedenleri nelerdir? Saçlar neden yıpranır? Saçları doğru tarama teknikleri nasıl olmalı? Güzellik koçu Burcu Ürge, hem saç bakımıyla ilgili çok önemli bilgiler veriyor hem de saçları canlandıran ve besleyen özel tarifler paylaşıyor.


Kadınlar farklı dönemlerde nelere dikkat etmeli, nasıl beslenmeli? Özellikle adet dönemlerinde neleri tüketmeli? Diyetisyen Elvan Odabaşı hem beslenmeyle ilgili çok önemli bilgiler veriyor, hem de kadınların adet dönemlerinde yiyebilecekleri sağlıklı tarifler anlatıyor.


Hepsi ve daha fazlası ‘Burcu ile Hafta Sonu’nda… “Burcu ile Hafta Sonu” 30 Ekim Cumartesi saat 10.00’da Star’da.