Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto’da oyunseverlerin şansına şans katacak ve illa kazandıracak ‘Ballı Hafta’sı 25 Ekim Pazartesi günü başlıyor. Üç günlük özel çekilişlerin yapılacağı ‘Ballı Hafta’da büyük ikramiyenin üzerine 10 milyon TL ikramiye verilecek. 25, 27 ve 30 Ekim’de yapılacak çekilişleri ünlü sunucu Alp Kırşan TV’de sunacak.

Çılgın Sayısal Loto’da ‘Ballı Hafta’ oyunseverleri bekliyor. Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto, ‘Ballı Hafta’da büyük ikramiyenin üzerine 10 milyon TL ikramiye verecek. Çekilişler 25, 27 ve 30 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek. İlk veya ikinci çekilişte bir kazanan olması durumunda Ballı Hafta sona erecek. İlk ve ikinci çekilişte kazanan olmaması durumunda üçüncü çekiliş yapılacak ve üçüncü çekilişin sonunda illa bir kazanan/kazananlar olacak. Ballı Hafta çekilişlerini canlı yayında Alp Kırşan sunacak.

Çekilişler nasıl gerçekleşecek?

25 Ekim Pazartesi günü gerçekleştirilecek ilk çekilişte 5+ kategorisini bilene/bilenlere 10 milyon TL ikramiye verilecek. Ancak 25 Ekim’de 5+ kategorisinde bilen çıkmazsa 27 Ekim Çarşamba günü iki kere daha çekiliş yapılacak. 27 Ekim’de de kazanan olmaması durumunda 30 Ekim Cumartesi günü yeniden çekiliş gerçekleştirilecek. 5+ kategorisini kazanan olması halinde 10 milyon TL kazanana/kazananlara verilecek. Ancak 5+ bilen olmazsa ikramiye 5 veya daha alt kategoride kazanana/kazananlara aktarılacak. 5 kategorisinde de kazanan yoksa ikramiye 4 ya da daha alt kategori bilene/bilenlere aktarılacak. Dolayısıyla ‘Ballı Hafta’da illa kazanan ya da kazananlar olacak!

Çılgın Sayısal Loto 10 milyon TL kazandırdı

Çılgın Sayısal Loto 10 milyon TL kazandırdı

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto’da oyunseverlerin şansına şans katan ve illa kazandıran ‘Ballı Hafta’nın 30 Ekim Cumartesi günü gerçekleşen üçüncü çekilişinde 5 bilen 3 talihli ilave 10 milyon TL ikramiye kazandı! 

Sisal Şans tarafından gerçekleştirilen Çılgın Sayısal Loto, ‘Ballı Hafta’da ilave 10 milyon TL ikramiye kazandırdı. 25 Ekim Pazartesi günü gerçekleştirilen ve TV’den canlı olarak yayınlanan ilk çekilişte 5+1 kategorisini bilen çıkmayınca Ballı Hafta’nın 27 Ekim’de ikinci çekilişi gerçekleşti. Ancak burada da 5+1 bilen çıkmayınca 30 Ekim Cumartesi günü üçüncü çekiliş gerçekleşti. 

30 Ekim’de gerçekleşen çekilişte 5+1 kategorisinde bilen olmayınca ikramiye 5 bilen kategorisine aktarıldı ve üç talihli ikramiyenin sahibi oldu. İlave 10 milyon TL üçe bölündü ve talihliler kişi başı 3 milyon 547 bin 214 TL ikramiye kazandılar. Sisal Şans tarafından yapılan açıklamada: “Sisal Şans ailesi olarak, Ballı Hafta’da ilave 10 milyon TL’lik ikramiyeyi Ankara, İstanbul ve İzmir’den oynayarak kazanan üç talihlimizi tebrik ediyoruz. Herkesin şansı olmaktan çok mutluyuz” ifadelerine yer verildi.