in

Danilo Zanna kimdir? TerraCity’de Danilo Zanna Rüzgarı

Danilo Zanna kimdir? TerraCity'de Danilo Zanna Rüzgarı
Danilo Zanna kimdir? TerraCity'de Danilo Zanna Rüzgarı

TerraCity Alışveriş Merkezi,12 Ocak Pazar günü ünlü şef Danilo Zanna ile Usta Çırak Bir Arada etkinliğine ev sahipliği yaptı. Danilo Zanna moderatörlüğünü ve jüriliğini üstlendiği etkinlikte yapılan pasta süsleme yarışması yoğun ilgi gördü. Yarışmada dereceye girenler YvesRocher ve Media Markt’dan çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

 

Antalya’nın premium alışveriş merkezi TerraCity, gerçekleştirdiği Kültür ve Sanat Buluşmaları çerçevesinde bu kez sevilen İtalyan şef Danilo Zanna ile Usta Çırak Bir Arada etkinliğine ev sahipliği yaptı. MasterChef yarışmasının ardından gittiği İtalya tatili sonrası ayağının tozuyla TerraCity’ye gelen Danilo Zanna, hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Etkinlik çerçevesinde gerçekleşen pasta süsleme yarışmasının hem jüri üyeliğini hem de moderatörlüğünü üstlenen Zanna, yarışmacılar pastaları hazırlarken TerraCity ziyaretçilerinin sorularını yanıtladı, lezzetli ve sağlıklı tatlıların sırlarını da paylaştı.

 

TerraCity sosyal medya hesapları arasından seçilen 16 kişinin dörtlü ekipler halinde kıyasıya rekabet ettiği yarışmanın, diğer üç jüri üyesi de Zanna’yı izlemeye gelen takipçiler arasından seçildi. Zanna ile üç jüri üyesi, pastaların yaratıcı tasarımlarından çok etkilendi ve seçim yapmakta zorlandı. En beğenilen pastayı hazırlayan dört kişilik ekip, YvesRocher ve Media Markt’dan çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

 

Danilo Zanna kimdir?

İtalya’nın Toscana bölgesinde aşçı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Danilo Zanna, şu anda eşi olan Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşti. Bir televizyon programında şef olarak ekranlarla tanışan Zanna, Türkçesini ilerlettikten sonra ‘İtalyan İşi’ adında bir yemek programı yaptı. Ekranların sevilen yüzü Danilo Zana, son olarak MasterChef jüri üyeliği yapmıştı.

Editör : Levent Öztürk

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
BURSA'DA SİBER GÜVENLİK KONUŞULDU

BURSA’DA SİBER GÜVENLİK KONUŞULDU

Serdar Uzuntaş 2020 Milano Erkek Moda Haftası’ndaki tek Türk tasarımcı oldu

Serdar Uzuntaş 2020 Milano Erkek Moda Haftası’ndaki tek Türk tasarımcı oldu