-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Evidea, yeni mağazasını Neomarin Pendik AVM'de açtı

Açılışa özel kampanya kapsamında 25 Şubat–7 Mart tarihleri arasında 500 TL ve üzerinde alışveriş yapanlar, 100 TL indirimi anında kazanıyor.

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Evidea, yeni mağazasını Neomarin Pendik AVM'de açtı
02 Mart 2021 - 12:15 - Güncelleme: 02 Mart 2021 - 19:33

2019’da gerçekleştirdiği yeni ortaklık çalışmalarıyla güçlü e-ticaret kimliğine perakende mağazalar zincirini de ekleyen Evidea, büyümeye devam ediyor. Evidea’nın 25 Şubat’ta kapılarını açtığı yeni mağazası, İstanbul’un Pendik ilçesinde konumlanan Neomarin Pendik AVM’de yer alıyor. Kendi açık otoparkına sahip yeni Evidea mağazası evine değer katmak isteyenleri bir araya getiriyor.

Mutfak, ev tekstili, ev dekorasyon, tamamlayıcı mobilya, aydınlatma, banyo, elektrikli ev aletleri, ev ve yaşam kategorilerinde geniş bir ürün yelpazesi sunan Evidea, perakende ağını genişletmek üzere mağaza yatırımlarına devam ediyor. Neomarin Pendik AVM’de açılan Evidea mağazası, kadın ve erkek her yaştan müşteri kitlesine hitap ediyor.

Ev dekorasyon ürünleriyle kalitesinden ödün vermeyen Evidea, 1.500m2’lik geniş ve ferah mağazalarıyla oldukça keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Trend, kolay kurulabilen ve makul fiyatlı ürünleriyle çokça tercih edilen Evidea, evlerin havasını değiştirmeye devam ediyor.

Açılışa özel kampanya kapsamında 25 Şubat – 7 Mart tarihleri arasında 500 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, anında 100 TL indirim kazanıyor. Ayrıca istediğiniz bütçede oluşturduğunuz hediye kartları ile evidea.com ve Evidea mağazalarından alışveriş yapma fırsatını da sevdiklerinize sunma şansı sağlıyor.

Ankara ve Sakarya’da da mağazalaşma sürecine başlayan Evidea, 2021 yılı boyunca Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinde yer almaya devam edecek.


Hibya Haber Ajansı


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sevcan Orhan Nevşehir'in Kalbi Kapadokya'da
Sevcan Orhan Nevşehir'in Kalbi Kapadokya'da
Masumiyet 9. Bölüm Fragmanı izle - 21 Nisan Çarşamba Nasıl Olacak?
Masumiyet 9. Bölüm Fragmanı izle - 21 Nisan Çarşamba Nasıl...