Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, 9. sezonu ile Show TV'de... Fenomen eğlence programı yine çok eğlenceli, çok renkli hikayeleri ve karakterleri ile evlerinize konuk oluyor. Güldür Güldür Show Cumartesi akşamına kahkahalar ile damga vurmaya hazırlanıyor.
 
Evin tek kızı, biricik evladı Yeter’in yaptıklarını merak eden baba İbrahim’in planları nedir? Uzak akraba Ecenaz kılığına girerek, kızının oyun arkadaşları arasında yer edinen İbrahim’i nasıl bir macera bekliyor? İbrahim'in kurduğu tehlikeli oyunda başına neler gelecek? 

En yakın arkadaşlarını korumak ve kollamak isteyen Paşa, kendini nasıl işin içinden çıkılmaz bir halde bulacak? Sevgilisi Feridun’a ulaşamayan Burcu’yu idare etmeye çalışırken söylediği yalanlar başına ne işler açacak? Kel olduğu için Feridun’un yerine geçen İsmail, yalanları idare etmeyi başarabilecek mi? 

Kahramanlarımız Fikri, Burcu, Mesut ve Leman acaba taksi bulabilecekler mi? Fikri, rotasına taksicileri ikna etmek için neler yapacak? Peki taksiciler Kudret, Feridun, Bahadır ve Hayati neler yaşıyor? 

Olimpiyat komitesinden İbrahim, Tokyo’dan dönen olimpiyat kafilesini Mustafa Usta’nın kebapçısına getirir. Feridun Gazoz altın madalya, Leman Naz gümüş madalya, yüzücü Mesut bronz madalya ve madalyasız dönen atlet Bahadır’ı nasıl bir yemek bekliyor? 

Yemek yarışmasının büyük finaline kalan Mehtap ile Bahadır’ın heyecan dolu anları... Sonucu öğrenmek için şeflerin açıklamasını bekleyen yarışmacılar Bahadır ve Mehtap, onların aileleri ve seyirciler Ozan, Yeter, Mustafa, Kudret, Leman, Burcu, yoğun bir gerginlik ile bekledikleri  sonucu ne zaman duyacaklar? Hayati şef, İbrahim şef ve Mesut şef heyecanla beklenen sonucu ne kadar açıklamayabilirler? 

Yeni evli çift Bahadır ile Çiçek, ev arayışlarını Emlakçı Feridun ile çözebilecekler mi?  Feridun’un bahsettiği  2000 liraya bahçeli, müstakil ve taş ev, hayallerinin evi olabilir mi? 

Güldür Güldür Show'un yeni sezonu 2 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de başlıyor!