in

Hayat Güzeldir 30 Ağustos Pazar – Yeni Bölüm Konukları

Hayat Güzeldir 30 Ağustos Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de.

Hayat Güzeldir Yeni Bölüm Konukları
Hayat Güzeldir Yeni Bölüm Konukları

Hayatın içindeki pozitif enerjiyi, sağlıklı bir yaşam için ihtiyacımız olan motivasyonu ve işimize yarayacak her değerli bilgiyi sizlerle paylaşmak için Özge Ulusoy, Hayat Güzeldir’de sizleri bekliyor.

 

Sağlıktan çocuk bakımına, ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her konu birbirinden değerli konuklarla “Hayat Güzeldir”de konuşuluyor.

 

Hayat Güzeldir’de bugün; Farmakognozi Anabilim Dalı Doktoru Dr. Eczacı Mahmut Asker kişiye özel cilt bakımının nasıl olması gerektiğini anlatıyor. Diş Hekimi Dr. Tüzün Gelgel pandemi döneminde hangi durumlarda diş hekimine gidilmeli veya gidilmemeli, ağız kokusunun sebeplerini, fırçalamanın yanında ağız ve diş sağlığımız için yapmamız gerekenleri açıklıyor. Saç Tasarımcısı Mert Göçeri ve Oğuzhan Ardıç saçlar ile ilgili merak edilen soruların yanıtlarını paylaşıyor.

 

Çocuk Sağlığı Hastalıkları Uzmanı Dr. Başak Namdar anne sütünün bebekler için faydalarını aktarırken, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Mehmet Yılmaz artroskopik cerrahi nedir, eklemlerdeki kıkırdak hasarlarında tedavi mümkün müdür, kireçlenmelerin tam tedavisi ilaçla mümkün müdür sorularını yanıtlıyor.

“Hayat Güzeldir”, 30 Ağustos Pazar günü saat 08.15’te yeni bölümüyle Show TV’de!

Editör : Levent Öztürk

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0
World of Warcraft ​Shadowlands 27 Ekim'de Çıkıyor

World of Warcraft ​Shadowlands 27 Ekim’de Çıkıyor

CNN TÜRK Masası Yeni Bölümü

CNN TÜRK Masası Yeni Bölümü – 29 Ağustos Cumartesi