Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 22.bölümünün konusu şöyle; Mahmut’un tam Ahu’nun adını haykırıp, kızının nerede olduğunu sorduğu an, Fehmi Bey’in korumaları devreye girip, Mahmut’u etkisiz hale getirir.

Ama başta Fehmi olmak üzere bütün aile, Ahu’nun Mahmut’u nereden tanıdığını sorgular. Bu sorunun cevabını bir tek Ahu ve Aysel bilmektedir. Ahu’nun şoförü Mehmet, Mahmut’u karakola teslim eder.

Diğer yandan Ahu, yine uygun bir yalanla, Fehmi Bey başta olmak üzere tüm aileyi kandırır. Yeni evli Çınar ve Deniz, sınırları aşmadan, aynı odada kalmanın ve ailenin şüphesini çekmeden evli bir çifti oynamanın sıkıntısını yaşarlar. Diğer yandan Fehmi, aldığı bir tehdit telefonu üstüne, Yalçın’a otel işinden tamamen çıkacakları bilgisini verir. Yalçın, babasının ani kararından şüphelenir.

Tekin ise projeden çekildikleri için mutsuz ve Fehmi’ye tepkilidir. Ahu, tekrar hapishaneye dönen, Mahmut’la görüşmeye gider. Mahmut, hala kızının yaşadığına inanıp, nerede olduğunu sorgular.

Ahu en sonunda, Mahmut’u kızıyla bir araya getirmeye karar verir. Diğer yandan Deniz, aldığı acil bir telefon üstüne, Çınar’a bir şey demeden apar topar yola çıkar. Deniz’in babasını görmek için yola çıktığını anlarız. Öte yandan, Çınar ve Deniz’in evliliğini sorgulayan Esin, ikilinin önemli bir sırrını keşfeder.

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 21 Eylül Salı / 2021 
Yayın Saati    : 11.00