Program, gerçek kişilerin kendileri için koydukları hedefleri bir sene içerisinde gerçekleştirmelerini konu ediniyor. Birbirinden farklı gerçek hayat hikayelerinin konu edildiği programda katılımcılar, stüdyoda bulunan bir kapıdan geliyor ve “Seneye Bu Zamanlar” kendi hayatına dair gerçekleştirmek istediği hedefini anlatıyor.

Katılımcı aynı programda, ikinci kapıdan tekrar stüdyoya geldiğinde aradan bir yıl geçmiş oluyor. İkinci kapı açıldığında ise katılımcının hedefine ulaşıp ulaşamadığını görmek üzere tüm Türkiye merakla bekliyor…

YEDİNCİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Burçin Meşe, bir sene içerisinde  500 adet organ bağışçısı bulup, başka hayatlara da mucize olabilecek mi?

Yusuf Tümay, bir yıl önce 100 köy dolaşacağını ve buralarda çocuklara 10 bin adet oyuncak hediye etmek istediğini söyledi. En büyük hayali  çocukları mutlu etmek  olan Yusuf Bey amacına ulaşabilecek mi?

Kırkpınar'da başpehlivan olup, altın kemeri kazanmak  hedefiyle  yaşayan Okan Yavaş acaba bir sene içinde bunu gerçekleştirebilecek mi?

Hacer Demir, oğlu Enes'in tekrar yürümesini sağlayabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası Seneye Bu Zamanlar’da

17 Ülkede izlenme rekorları kıran “Seneye Bu Zamanlar” Staff Film imzasıyla TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor…

Trt1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim dizisi ve Aileler Yarışıyor isimli yarışma programının yapımcısı Eyüp Üstün, şimdi de dünyada büyük ses getiren Realty Show programı olan ‘Seneye Bu Zamanlar” isimli programı, Türk izleyicisinin beğenisine sunuyor…

Seneye Bu Zamanlar,  1 Eylül Çarşamba saat 20:00’de TRT1’de.

Kerem Alışık Seneye Bu Zamanlar 7. bölüm konukları