Kırık Hayatlar 16. Bölümü Neler Olacak?

Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni.

Kültür Sanat 11.09.2021 - 09:06 11.09.2021 - 09:08 Levent Öztürk

Dizinin 16.bölümünün konusu şöyle; Ahu, Mahmut’un hapishanede ziyaretine gider. Mahmut, kızlarının öldüğüne inanmaz ve Ahu’yu yalan söylemekle suçlar. Ahu iyice kapana kısılmıştır.

Çınar ve Deniz, beraber köy ziyaretine gidip, Çınar’ın ailesiyle ilgili bilgi edinmeye çalışırlar. Bu yolculuk ikiliyi birbirlerine iyice yakınlaştırır. Sadık ve Fehmi, Çınar gerçeği öğrenmesin diye tedbirlerini almış ama Serdar’ın araştırma için aynı köye gideceğini hesaba katmamışlardır. Öykü, tüm tekstil çalışanlarının İtalya defilesine gitmesinden ötürü üzgündür.

Sinem’in Mert ile gezi planları yapmasına sinirlenir. Şevki’nin kahvedeki işini kaybetmesi, aileye inen son darbedir. Aysel, kahve sahibini ikna etmeye çalışsa da tüm çabaları işleri daha da gerginleştirir.

Ahu, Mahmut’un kendisini kıskaca almasından mutsuzdur. En sonunda şoföründen bu konuda yardım ister. Ama olaylar hiç beklemediği bir noktaya gelince, ne yapacağını şaşırır.

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 13 Eylül Pazartesi / 2021 
Yayın Saati    : 11.00 
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@