Dizinin 17.bölümünün konusu şöyle; Ahu, Mahmut’un öldüğünü zanneder. Komada olduğunu öğrenince, hala tehlike oluşturabileceğini düşünüp, endişelenir. O’nun gergin hali Yalçın’ın dikkatinden kaçmaz.

Deniz, babasının işini kaybettiğini öğrenir. Aysel maddi anlamda ailesine yük olmamak için kendi doktorunun ameliyatı yapmasına karar verir. Diğer yandan Sadık, Şevki’ye ulaşıp, Fehmi ile ikisi arasında görüşme ayarlar. Fehmi’nin bütün sırlarını bilmesi ve ona yardım etmek istemesi Şevki’yi şaşırtır. Neden Kocabey ailesi kendileriyle bu kadar ilgileniyordur?

Bu konuda Aysel’i sorgular. Ancak Aysel’le konuşması hiç tahmin etmediği şekilde sonuçlanır. Serdar bir şekilde bahanelerle, fotoğraf stüdyosuna gelip, Deniz’i görmeye devam eder. Bu durum Çınar’ı iyice gerginleştirir.

Öte yandan; Nuran ise Ahu’ya; Serdar ile Deniz’i birbirine yakıştırdığını söylediğinde, Ahu iyice çileden çıkar. Bu kadar gerginlik üzerine konağa gelen sürpriz ziyaretçiler, onu iyice kapana kıstırır. Fehmi; Deniz’i özel olarak konuşmaya çağırır. Deniz tam anlamıyla şoka girer. Çünkü Fehmi, bütün hayatını değiştirecek bir teklif yapmıştır.

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 14 Eylül Salı / 2021 
Yayın Saati    : 11.00