Dizinin 2.bölümünün konusu şöyle; yaşadıkları kaza tehlikesi sonrası, Çınar hemen Deniz’le ilgilenir. İkili, kaza anıyla ilgili birbirlerini suçlar, tartışırlar. Bu sırada konakta Ahu, gecenin güzel geçip, Leyla’nın övgüler almasını iyice kıskanır.

Bunun acısını gece boyunca ortadan kaybolan kocası Yalçın ve kızı Esin’den çıkarır. Deniz, ev içinde anne ve babasının arasında huzursuzluk olduğunu fark eder. Babası Şevki’nin kendilerinden bir şeyler sakladığından şüphelenir.

Çınar, Ela’yla son bir kez ilişkileriyle ilgili konuşmaya karar verir. Esin, Mert ve Çınar’la beraber dışarı çıkmayı organize eder. Aynı anda Mert’le araları bozuk olan Öykü’de; ablasıyla dışarı çıkar. Ancak iki grup da sahilde başlarına gelecek kötü sürprizden habersizdir.

Kadrosunda ayrıca Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak , Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk’ün de yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise İlknur Uğuz Arslan ve Bekir Dadaş oturuyor. 

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 24 Ağustos Salı/ 2021 
Yayın Saati    : 11.00