Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 21.bölümünün konusu şöyle; Deniz, annesinin hastane odasına girdiğinde, gördüğü manzara karşısında şok geçirir. Diğer yandan fenalaşan Aysel’i sakinleştirmeye çalışan Ahu, Aysel’den Deniz’in evliliğini engellenmesini ister. Hastaneye ziyarete gelen Serdar, Çınar’dan evlilik haberini alınca, küplere biner. Diğer yandan Ahu, hastane koridorunda Deniz’e yakalanınca, ne diyeceğini bilemez. Fehmi, konağa gelen polislerin verdiği kaza haberi üstüne şoke olur. Leyla ise Öykü’yü firmadan kovmak için planlar yaparak, iş yükünü arttırır.

Aysel’in doktoru, ameliyat sonrası, Aysel’in özel bakıma ihtiyacı olduğunu söylediğinde, Jale onlara umulmadık bir teklif sunar. Diğer yandan Ahu, bıçaklanma olayından kurtulan Mahmut tarafından telefonda taciz edilince, iyice sıkışır. Şoförü Mehmet’ten yardım ister. Deniz en sonunda, Çınar ile aldıkları büyük kararı, ailesine açıklamak zorunda kalır.

Ahu’nun Aysel’e yaptığı baskılar fayda etmez ve Aysel, ikilinin kararını onaylar. Hızla düğün hazırlıklarına başlanır ama düğün günü Deniz’i iki büyük sürpriz beklemektedir. Bunlardan birisi hapisten kaçan ve konağa doğru yola çıkan, kızının yerini öğrenmek isteyen Mahmut’tur. Esin ve Ahu da bu düğünü birbirlerinden habersiz şekilde engellemeye kararlıdır.


Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 20 Eylül Pazartesi / 2021 
Yayın Saati    : 11.00