Kırık Hayatlar 23. bölüm özeti, kırık hayatlar 23 eylül çarşamba nasıl olacak?

Kanal D hafta içi sürükleyici dizilerle izlenmeye devam ediyor. Kırık Hayatlar 23. bölüm özet ve yeni bölümündeki detayları bu haberimizde yer alıyor.

Kültür Sanat 20.09.2021 - 21:48 20.09.2021 - 22:00 Levent Öztürk

Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 23.bölümünün konusu şöyle; Konaktaki ilk kahvaltısında Deniz, geç sofraya oturduğu için Ahu tarafından kınanır. Diğer yandan Esin de araya girip, Deniz ve Çınar ile ilgili öğrendiği büyük sırrı sofrada paylaşınca Fehmi’nin büyük tepkisini alır.

Deniz, Esin’in davranışına anlam veremezken Çınar, Esin’in kardeşçe kıskançlığına yorar.  Öykü, hazırladığı son tasarımı Leyla hanıma sunacağı için heyecanlıdır. Ancak Sinem’in yaptığı işi sabote etme planlarından habersizdir.

Sinem, yaptığı atakla Öykü’nün nerdeyse işinden olmasına neden olur. Şevki ve Jale, Kocabey’lere yanaşarak, Şevki’nin kendine yeni iş kurması için yardım isteme planları yaparlar. Aysel bu durumdan hoşlanmaz ve kocası ile görümcesini sert şekilde uyarır. Fehmi, Deniz’in stüdyoda çalışmasından memnun değildir. Kocabey ailesine yakışan bir işe girmesi gerektiğini Çınar’a söyler.

Çınar, Deniz’in kararlarına karışmak istemez. Fehmi’nin Aysel ve ailesini, özel bir yemekle ağırlama kararından Şevki ve Jale memnundur. Şevki iş meselesini açmak isterken, Jale de Fehmi’ye kur yapıp, konağa girmenin yollarını arar.

Deniz, Ahu ve Aysel’i bir köşede tartışırken görür. Kendisi ilgili gerçeği konuştukları an, yanlarına gelir. Deniz, gerçek annesinin kim olduğunu öğrenebilecek midir?

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 22 Eylül Çarşamba / 2021 
Yayın Saati    : 11.00 

Yorumlar