Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 24.bölümünün konusu şöyle; Deniz, Ahu ile Aysel’in tartışmalarında geçen ‘Kızım’ kelimesini duyar ve gerçekleri sorgulamaya başlar.

Ahu ve Aysel bir yalanla olayı toparlamaya çalışır. Jale ise sofrada Fehmi beyi, Leyla’nın ölen kocası ve ailenin sırlarıyla ilgili sıkıştırmaya başlar. Fehmi bu durumdan son derece rahatsız olur.

Fehmi, Deniz ve Çınar’ın yavaş yavaş evliliğe ısındıklarını fark edip, memnun olur. İkisi birbirleriyle iyice yakınlaşmaya başlar. Nuran ve Tekin, tekrar Kocabey’lere yanaşmanın yollarını ararlar. Nuran, kavgaları sonrası, Ahu’nun gönlünü almaya çalışırken, Ahu da kızı Esin’i, Özgür’le yakınlaştırmanın yollarını arar.

Ancak Tekin bir telefonla, tamamen Kocabey’lerle iş bağlantılarının koptuğunu öğrenince, Serdar bu olaya haddinden fazla tepki verir. Aşk acısını, işe karıştırıp, Çınar’ın karşısına çıkarak, hesap sorar. Deniz, stüdyo işlerinin kötü gittiği an, büyük firmadan sürpriz bir teklif alır.

Ancak bu teklifin, Çınar bağlantılı olduğunu öğrendiği an, ikilinin ilişkileri bozulur.

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 23 Eylül Perşembe / 2021 
Yayın Saati    : 11.00