Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 25.bölümünün konusu şöyle; Deniz, Çınar’ın yalan söyleyip, arkasından iş çevirmesine kızar ve gece yarısı konağa terk eder. İkisinin kavgasına şahit olan Ahu, durumdan memnundur ve sonunda Deniz’in konaktan gittiğini zanneder. Deniz, Jale’nin evine gider. Aysel’i üzmemek için, Çınar’la olanları saklar. Sadece Öykü’ye durumu anlatır. Çınar ise kendini affettirmeye kararlıdır. Gönderdiği hediye işe yaramayınca, Deniz’i geri getirmek için O’ndan habersiz, Jale’nin evine gider. Deniz hayretle, Çınar’ın ailesiyle kaynaşmasını izler.

Bu durum genç kızın yumuşamasına sebep olur. Ahu ise Fehmi’ye Deniz’in aileye layık bir gelin olmadığını ima etmeye devam eder. Fehmi’nin Çınar ile konuşmasını duyup, ‘anlaşma’ lafını işitir. İkilinin anlaşmalı evliliğinden şüphelenerek, durumu sorgulamaya başlar. Serdar, bir şekilde Kocabey’lerle tekrar çalışmanın yolunu bulmuştur. Tekin, Serdar’ın kendisinden habersiz hareket etmesinden ötürü tedirgindir. Sinem, Öykü ve Mert’in ilişkisini belgeleyen fotoğrafı Leyla ile paylaşır. Leyla, Öykü’yü odasına çağırıp, kovulduğunu söyler.

Öykü kovulmamak için bir şans daha diler ve kalbini kırsada Mert’e ilişkilerini tamamen bitirecek bir oyun oynamak zorunda kalır. Esin, evden kaçıp, ailesinin onaylamayacağı bir şehir dışı planı yapar ve Özgür’ü de kandırıp, gizli planına dahil eder. Sonunda konağa dönen Deniz, Fehmi’den reddedemeyeceği bir iş teklifi alır. Bunla alakalı Leyla’dan yardım istemek için, O’nun odasını ararken, yanlışlıkla Ahu’nun odasına girer. Ve odada gördüğü bir resim, Deniz’i şoke eder. Ahu’nun ölen teyzesiyle ne tür bir bağlantısı olabilir ki?

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 29 Eylül Çarşamba / 2021 
Yayın Saati    : 11.00