Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 27.bölümünün konusu şöyle; Deniz, Çınar’a müjdeli haber verir. Kocabey Holding’deki işi sayesinde en kısa zamanda borcunu kapacaktır. Böylece evlilik oyununun kısa sürede sona erecektir. Çınar, Deniz’in yaptığı açıklamadan memnun olmaz. Bu sırada Ela, çat kapı Ahu’nun evine gelmesinden dolayı huzursuz olur. Ahu, Yalçın’ın kendisine aldığı kolyeyi, Ela’nın evinde bulunca, Ela durumdan nasıl sıyrılacağını bilemez.

Diğer yandan Yalçın kayıplara karışmış ne Ela, ne de Ahu Yalçın’a ulaşamamaktadır.  Mert, Öykü’yü erkek arkadaşıyla beraber yemeğe çağırınca, tutuşan Öykü, bu işten nasıl sıyrılacağını düşünür. Yemeğe yalnız katıldığında, Mert’e Sinem’in eşlik ettiğini fark eder. Kıskançlık krizlerine giren genç kız, ilişkileriyle ilgili aldığı kararı sorgular. Çınar ise Deniz’in bir an önce borcunu kapatıp, ondan boşanmasını engellemek ister.

Barış’tan aldığı akılla, planını devreye sokar. En sonunda Ahu Ela’yı, Deniz’i konaktan uzaklaştırma planı için piyon olarak kullanmaya karar verir. Planı Deniz’i hırsızlıkla suçlamaktır. Bunun için Ahu’nun meşhur kolyesini kullanacaklardır.

Ela gizlice kolyeyi Deniz’in çantasına yerleştirir. Ardından Ahu kolyesinin çalındığını söyleyip ortalığı birbirine katar. Bütün okları Deniz’in üstüne çeker. Konaktaki güvenlik görevlilerine kızın çantasını aramalarını söyler. Acaba Deniz bu durumdan kurtulabilecek mi?

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 1 Ekim Cuma / 2021 
Yayın Saati    : 11.00