Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 26.bölümünün konusu şöyle; Deniz, Ahu’nun odasında teyzesinin fotoğrafını bulmuştur. Ahu’ya sorular sorsa da tatmin edici bir yanıt alamaz. Teyzesi konusunda daha fazla bilgi almak için konakta sorular sorması, Ahu’yu huzursuz eder. Diğer yandan Jale, Aysel’in kız kardeşinin ölüm yıldönümü için lokma dağıtmayı bahane eder.

Konağa gelerek, Fehmi beyle görüşmeye çalışır. Mert, Öykü’nün kendisine söylediği ilişki yalanına inanmaz. Bunu ispatlamak için kızın telefonunu karıştırır. Öykü’nün söylediği yalanı yüzüne vurmaya kararlıdır. Deniz, holdingdeki yeni işine alışmaya çalışır. Çınar, hep yanında olup, genç kıza destek olur.

Diğer yandan Deniz’i unutamayan Serdar, kirli işlerindeki kullanacakları şoför arayışına girer. Kuşadası’nda başı belaya giren Esin, kendisini ve Özgür’ü kurtarsın diye Çınar’ı arar. Bu durum Özgür ile aralarında soğuk rüzgarlar esmesine sebep olur.

Nuran, Özgür’ün nezarete düşme durumunu aileleri için bir koz olarak kullanmaya karar verir.  Ahu, foyası ortaya çıkmasın ve Deniz teyzesini araştırmasın diye yeni oyunlara başvurur. Fehmi Bey’i genç kıza karşı doldurmaya başlar. Deniz bundan habersiz, Çınar’a geleceklerini değiştirecek, çok önemli bir açıklama yapar.

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 30 Eylül Perşembe / 2021 
Yayın Saati    : 11.00