Kırık Hayatlar 29. bölüm özeti, kırık hayatlar 5 Ekim Salı nasıl olacak?

Kanal D hafta içi sürükleyici dizilerle izlenmeye devam ediyor. Kırık Hayatlar 29. bölüm özet ve yeni bölümündeki detayları bu haberimizde yer alıyor.

Güncel 03.10.2021 - 22:29 03.10.2021 - 22:30 Levent Öztürk

Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 29.bölümünün konusu şöyle; Ahu, Deniz’in Ela’ya konuştuklarını duymadığını fark edince rahat bir nefes alır.
Diğer yandan Öykü, Mert ile Sinem’in iyice yakınlaştıklarını görüp kıskançlık krizlerine girer. Çınar; Deniz’in bir an önce para biriktirip, evlilik anlaşmasını bozacağından endişelenir.

Bu yüzden aldığı büyük bir projede, Deniz’e müşteriyle ilgili yanlış bilgi verir. Serdar; şoför olarak işe aldığı Şevki’ye, taşıdığı mallarla ilgili herhangi bir soru sormamasını ister. Serdar’ın tavırları, Şevki de şüphe yaratsa da paraya ihtiyacı olduğu için fazla üstelemez. Fehmi, kolyeyle ilgili araştırmalarına başlar.

Ahu atak yapıp, Şevki’yi Deniz’in ailesine yönlendirir. Jale’nin evini ziyarete giden Fehmi, kolyenin Leyla’nın işyerinde Deniz’in çantasına konulduğunu düşünür. Çınar bu durumun üstüne gider ve Leyla’nın işyerinde yaptığı konuşmalar, Ela’dan şüphelenmesine neden olur.

Ela’yla konuşmaya giden Çınar, gerçeğe bir adım daha yaklaşır. En sonunda Çınar, Fehmi’nin yanına gider. Kolyeyi kimin aldığını öğrenmiştir. Fehmi, bilgiyi paylaşmak için Deniz’i odasına çağırır. Deniz de öğrendiklerinden sonra Ahu’nun karşısına çıkar. Kolye hakkında konuşmak istediğini söyler. Ahu şok içindedir. Acaba Deniz gerçeği öğrenmiş midir?

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 5 Ekim Salı / 2021 
Yayın Saati    : 11.00 
 

Yorumlar