Dizinin 3.bölümünün konusu şöyle; Çınar, Öykü ve Deniz’i zor bir durumdan kurtarır. Genç kızlar aceleleri olduğu için teşekkür bile edemeden, hızla eve dönmek zorunda kalır.

Öykü, ablasının Çınar’la önceden nasıl tanıştıklarını sorgular. Ahu, kocasının kendisinden bir şeyler sakladığından şüphelenirken, Aysel’de Şevki’nin gece eve geç gelmelerinden rahatsızdır. Deniz sonunda ilk fotoğraf çekim işini alır. Çınar’da aynı anda Kocabey Tekstil’in özel bir katalog çekimi için Leyla’ya yardımcı olur. Ancak mekan problemi yüzünden, Deniz ve Çınar bir kez daha karşı karşıya gelir. Aynı anda internete düşen bir skandal haber, Çınar’ın hayatını iyice allak bullak eder.

Kadrosunda ayrıca Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak , Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk’ün de yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise İlknur Uğuz Arslan ve Bekir Dadaş oturuyor. 

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 25 Ağustos Çarşamba/ 2021 
Yayın Saati    : 11.00