Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 33.bölümünün konusu şöyle; Banyoda kilitli kalan Deniz, Çınar tarafından kurtarılır. Romantik yemek planları sabote edilse de Çınar bir şekilde durumu telafi edip evde Deniz’le baş başa romantik bir gece geçirir.

İkiliyi salonda uyuyakalmış gören bütün aile üyeleri durumdan memnunken. Esin ve Ahu, ikilinin yakınlaşmasından dolayı çılgına döner. Nuran, Özgür ve Esin’i evlendirmek için planlar yapmaya başlar.

Elindeki Esin’e ait Kuşadası video kayıtlarını şantaj için kullanıp, Esin’e baskı yapmaya başlar. Deniz’e ünlü bir iş adamından görüşme teklifi gelir. Bu yemeğin tamamen Ahu tarafından planladığından, başına ne gibi işler açılacağından habersizdir.

Jale, ipuçlarını birleştirip Aysel’in kardeşiyle ilgili kendisine bilgi verecek bir kadına ulaşır. Diğer yandan Kocabeylerin aile yemeği sosyal medyaya düşen bir skandal haberle kabusa döner.

Kırık Hayatlar Yeni BölümüHaber Deniz ve yemeğe çıktığı çapkın iş adamı ile ilgilidir. Çınar, kıskanmış halde Deniz’e hesap sorarken, şoka uğramış Deniz ne diyeceğini bilemez.

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 11 Ekim Pazartesi / 2021 
Yayın Saati    : 11.00 

Kırık Hayatlar 34. bölüm özeti, kırık hayatlar 12 Ekim Salı nasıl olacak?