Kırık Hayatlar 34. bölüm özeti, kırık hayatlar 12 Ekim Salı nasıl olacak?

Kanal D hafta içi sürükleyici dizilerle izlenmeye devam ediyor. Kırık Hayatlar 34. bölüm özet ve yeni bölümündeki detayları bu haberimizde yer alıyor.

Güncel 10.10.2021 - 11:10 10.10.2021 - 11:16 Levent Öztürk

Kanal D’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 34.bölümünün konusu şöyle; Aile, Deniz’in çapkın bir iş adamıyla olan aşk dedikodularından ötürü çalkalanmaktadır. Ahu haberin çıkmasını fırsat bilip, aile içinde herkesi Deniz’e karşı doldurmaya çalışır.

Ancak, özellikle Fehmi’nin, Deniz’in tarafını tutması, Ahu’nun planlarını suya düşürür. Diğer yandan Çınar, Deniz’in iş adamı Tanju ile samimi pozlarından ötürü şüpheye düşmüş ve kıskanmıştır. Deniz’i sorguya çektiğinde, aralarında gerilim büyür. Basın mensupları, konağın çevresini sarınca Fehmi, Deniz’e evden çıkış yasağı koyar.

Çıkan haberi iş yerinde öğrenen ve ablasıyla ilgili ileri geri konuşan Sinem ile kavga eden Öykü, soluğu Jale’nin evinde alır. Patlayan skandal olayından habersiz Jale ise Aysel’in kız kardeşine aracılarla mesaj gönderip, buluşma isteğini belirtir.

Mesajı alan Ahu, Jale’nin kurduğu tuzaktan habersiz, randevu yerine doğru yola çıkar. Evde babasıyla buluşan Öykü, annesi haberleri izleyip, öğrenmesin diye elinden geleni yapar. Ama Selma’nın telaş içinde eve koşup, her şeyi ağzından kaçıracağını hesaba katmaz.

Aysel öfkeden deliye dönüp, Ahu ile hesaplaşmak için, konağa doğru yola çıkar. Öte yandan Jale sonunda beklediği kişiyle randevu yerinde buluşur.

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 11.00’de Kanal D’de.

Yayın Tarihi    : 12 Ekim Salı / 2021 
Yayın Saati    : 11.00 
 

Yorumlar