teve2’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 58.bölümünün konusu şöyle; Deniz seçimini Çınar’dan yana yapıp, konağa geri dönmüştür. Ahu ve Esin, Deniz’in geri dönüşü karşısında şoka girerler. Diğer yandan Mert tarafından kurtarılan Öykü de hala kaçırılma olayının şoku içindedir. Eve döndüğünde ailesine durumu sezdirmez. Ablasının evden gittiğini ve Aysel’in Deniz’i evlatlıktan ret ettiğini öğrenir.

Fehmi, konağa gelen Tekin’e iş akitlerinin sona erdiğini söyler. Bahane olarak Serdar’ın Çınar’a saldırmasını gösterir. Tekin, planlarını bozduğu için Serdar’a öfkelenir. Deniz, konaktaki odasından çıkmayıp, sürekli ağlar, annesiyle olan kırgınlıktan ötürü üzgündür. Çınar ne yapsa da Deniz’i bir türlü teselli edemez. Öykü, kaçırılmanın yarattığı travmadan kurtulamaz.

Bu durum iş hayatını da etkilemeye başlar. Mert, onun için endişelenir. Meltem hala bulunamamış, polis tarafından aranmaktadır. Aysel sonunda çıkıp konağa gider. Esin, Aysel’in kızını eve götüreceğinden umutlanır.

Kırık Hayatlar Yeni Bölümü

Ama tam tersi Aysel, kızını Ahu’ya teslim eder. Artık Deniz, Ahu’nun sorumluluğundadır. İkisinin konuşmasına şahit olan Esin, annesine; ‘senin başka bir kızın daha mı var?’ diye sorar. Ahu ne diyeceğini bilemez. Esin acaba gerçekleri öğrenmiş midir?

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da teve2’de.

Yayın Tarihi    : 15 Kasım Pazartesi / 2021 
Yayın Saati    : 13.00