teve2’nin başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı, yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını ise Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği günlük dizisi Kırık Hayatlar yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin 59.bölümünün konusu şöyle; Ahu, Esin’in annelik durumunu yanlış anladığını fark edip, rahatlar. Ardından Aysel’in evine gider. Kızını alması için ikna etmeye çalışır ama işe yaramaz. Tekin ise Kocabey’lerle iş akitleri bitti diye, Serdar’ı suçlayıp, üstüne saldırır.

Nuran ikisini güçlükle ayırır. Meltem Sinem’i arayıp şantaj yapar. Sinem; Meltem’i moda evinden içeri alır. Depoya saklanmasına yardım eder. Meltem su almak için çıktığında, Öykü kızı görür. Ortalığı birbirine katar. Meltem tam vaktinde saklanınca, Öykü kimseye Meltem’i gördüğüne inandıramaz. Çınar ise Deniz ve annesini barıştırmak için, Aysel’in yanına gider.

Aysel, Çınar’ı görünce sinirlenir, ardından fenalaşır. Çınar evi terk etmek zorunda kalır. Annesinin Çınar yüzünden fenalaştığını öğrenen Deniz de kocasına tepki gösterir. Fehmi; Ahu’ya, Deniz’e anne şefkati ile yaklaşmasını ister. Esin, Ahu ve Deniz için konakta bir yemek hazırlatır. Özellikle Ahu ve Esin bu oldu bittiden rahatsızlık duyar. İkisi de yemek boyunca Deniz’i manipüle ederler.

Ahu; sürekli üzgün olduğu için Deniz’in kocasını mutsuz ettiğini söyler. Bu şekilde Çınar’ı elinde tutamayacağını hatırlatır. Deniz en sonunda Çınar ile konuşur. Madem onu mutlu edemiyordur, belki de yollarını ayırmaları en doğrusudur.

Kırık Hayatlar yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da teve2’de.

Yayın Tarihi    : 16 Kasım Salı / 2021 
Yayın Saati    : 13.00 

Kırık Hayatlar