Hicran yeni bölümü ve Hicran 66. bölüm 20 Şubat Pazartesi Neler Olacak?

Hicran yeni bölümü ve Hicran 66. bölüm 20 Şubat Pazartesi Neler Olacak?
Hicran yeni bölümü ile 20 Şubat Pazartesi saat 17.30’ta Kanal D’de…

Kanal D’nin, hafta içi her gün ekrana gelecek olan, yapımını Filmevi Yapım, yapımcılığını ise Dilek Yorulmaz ve Erol Demir’in üstlendiği, günlük dizisi Hicran yeni bölümüyle ekrana geliyor.

Dizinin yeni bölümünün konusu ise şöyle;


Emre, Ferit’in kendisini Hicran konusunda sıkıştırması yüzünden gerilir. Hicran da Emre’nin sert tavrı yüzünden kırgındır. Derviş’in yanına gitmeye karar verir. Burak da ona katılır. İkisini bir arada gören Emre’nin kıskançlığı daha da artar.

Yeliz, Emre’nin özel telefonunu açarak, adli tıp araştırmasını öğrenip paniğe kapılır. Konunun Maral ile ilgili olduğunu düşünüp Melek’i sıkıştırır. Keriman, pastaneye gider ve İpek’le tanışır. Kızın ağzını arar, onların evinde kalmasını teklif eder. Berkay, Derviş’i konuşmaya ikna eder. Derviş pastaneye gelir. O da İpek’le tanışır. İpek’in Berkay’a olan nefreti her an daha da artmaktadır.

Berkay’ı öldürmek için gaz vanalarını açar. Ardından İbo’nun da pastanede olduğunu fark eder.Keriman, eve döndüğünde, su basmış olduğunu görür. Hicran’ı bırakmak için gelen Burak da yardım etmek için eve girer. Mezardan DNA örneği alınması için gereken belgeyi imzalatmak için gelen Emre, Burak’la Hicran’ın beraber olduğunu görür.

Hicran yeni bölümü ile 20 Şubat Pazartesi saat 17.30’ta Kanal D’de…

Yayın Tarihi : 20 Şubat Pazartesi/ 2023
Yayın Saati : 17.30

İlgili Haberler
Sorumlu