-----Sponsorlu Bağlantılar-----

Malatya'da alternatif yollarla trafik yoğunluğu azaltılıyor

Alternatif yollarla Malatya'da yaşanan trafik yoğunluğunu azaltmanın gayretinde olan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Anayurt Bulvarı ikinci kısım çalışmalarını yerinde inceleyerek açıklamalarda bulundu.

-----Sponsorlu Bağlantılar-----
Malatya'da alternatif yollarla trafik yoğunluğu azaltılıyor
18 Nisan 2021 - 19:30 - Güncelleme: 18 Nisan 2021 - 22:01

MALATYA (İGFA) - Malatya'da mahallelerine yapılan hizmet ve yatırımlardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'a teşekkür eden Yakınca Mahalle Muhtarı Mevlüt Tunç, mahallede kavşak çalışmalarından sonra 2 km asfalt çalışması gerçekleştirerek ulaşım noktasında büyük rahatlama sağlandığını söyledi. Yakınca mahallesinden Özsan Sanayi Sitesine ve Hastahanelere çok rahat bir erişim sağlanacağını belirten Muhtar Tunç, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Gürkan'a teşekkür etti.

Malatya'daki trafik yoğunluğunu azaltmak için alternatif bulvarlar ile bağlantı yolları açtıklarını belirten Başkan Gürkan ise, Ocak ayında çalışmalarına başlanan söz konusu bölgede diğer akslarla birlikte 7 km'lik bir yol çalışması gerçekleştirdiklerini belirtti. Gürkan, hem trafik güvenliği açısından, hem trafiğin sağlıklı işlemesi ve zaman açısından önemli bir aks olduğunu söyledi. 


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çukur 10 Mayıs Pazartesi ve Çukur 4. sezon 36. bölüm fragmanı yayınlandı
Çukur 10 Mayıs Pazartesi ve Çukur 4. sezon 36. bölüm fragmanı...
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. bölümünde neler oldu? Kuzey Yıldızı Final Bölümü
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. bölümünde neler oldu? Kuzey...