Nasipse Olur Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Nasipse olur filminin oyuncuları ve konusu yer almaktadır. Dilerseniz bu filmi 1 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de sizlerle olacak.

Kültür Sanat 27.08.2021 - 22:19 27.08.2021 - 22:26 Levent Öztürk

Yönetmenliğini Selahattin Sancaklı’nın yaptığı, Algı Eke, Burak Sevinç, Nur Sürer, Hakan Bulut gibi usta oyuncuların yer aldığı 2020 yapımı “Nasipse Olur” Çarşamba akşamı Show TV’de!

Küçük kasabasında büyük hayalleri olan Günfer’in hayatı peş peşe gelen felâketlerle alt üst olur. Günfer kahramanım dediği babasını kanserden kaybeder. Bu ani ölümün şokunu atlatmadan bu kez amcasının kumar borcu yüzünden baba yadigarı ekmek fırınlarına mafya dadanır.

Tüm bu yaşadıkları yetmezmiş gibi evlilik hayalleri kurduğu Yaşar’ın kendisini aldatması bardağı taşıran son damla olur. "Boyabatlı’nın umudunun bittiği yerde inadı başlar.” derler.

Küçük dünyasında büyük umutları olan Günfer, "Ya nasip" diyerek her türlü felâketin üstesinden gelmek için mücadele etmeye başlar. Başına gelen bütün felâketlerin tesadüfen tanığı olan Gökhan, her seferinde Günfer’in imdadına hızır gibi yetişir.

“Nasipse Olur", 1 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@