Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, yılbaşı özel bölümü ile ekrana geliyor. Programın bu bölümünde, muhteşem yorumlar ve dans şovlarıyla unutulmayacak bir yılbaşı eğlencesi yaşanacak. 

Şarkılar Bizi Söyler’in yılbaşı özel bölümüne birbirinden ünlü isimler konuk olacak. Türk Pop Müziğinin kraliçesi Hande Yener, Yargı dizisinin Eren komiseri Uğur Aslan, Arabesk Müziğin yaşayan efsanesi Cengiz Kurtoğlu, Arabesk Müziğin güçlü yorumcusu Kibariye, Türk Müziğinin usta bestekârı Coşkun Sabah, Karadeniz Müziğinin sevilen sesi Resul Dindar, başarılı perküsyon grubu Harem, Türk Halk Müziğinin özgün sesi Özgür Can Çoban, “Erik Dalı” türküsü ile dillerden düşmeyen isim Ömer Faruk Bostan, Balkan Müziğinin sevilen isimleri Rumeli Orhan&Kemal, Ankara havalarının vazgeçilmez ismi Ankaralı Coşkun ve muhteşem oryantal şovlarıyla Elmira Dans Grubu bu çok özel bölüme konuk olacak.

Yeni yıl birbirinden sevilen konukların muhteşem performansları ve dans şovlarıyla coşku dolu karşılanacak. Müzik şöleninin yaşandığı gecede Hande Yener hit şarkıları ile adeta pop şölenine imza atacak. Yargı dizisinin başarılı oyuncusu Uğur Aslan birbirinden renkli performanslarıyla geceye damga vuracak. Türk Müziğinin usta bestekârı Coşkun Sabah, en sevilen eserleriyle nostalji yaşatırken, Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun düetleriyle geceyi unutulmaz kılacak. Ankaralı Coşkun’un bağlamasından Türk Halk Müziği ezgilerinin yankılanacağı gecede, Ömer Faruk Bostan’ın kaşık havası eşliğinde söylediği türküler eğlenceli anlar yaşatacak. Kibariye, arabesk şarkılarla başlattığı efkârı, kıpır kıpır roman havalarıyla dağıtacak. Resul Dindar’ın şarkılarıyla Karadeniz rüzgârının estiği gecede Özgür Can Çoban özgün yorumuyla müzik şölenindeki yerini alacak. Rumelili Orhan Kemal kardeşlerin şarkılarına roman dans ekibi 9/8’lik ritimlerle katılırken, başarılı perküsyon grubu Harem muhteşem ritimleriyle eğlencede hız kesmeyecek. Şarkılar Bizi Söyler’in yılbaşı eğlencesine muhteşem oryantal şovuyla katılan Elmira Dans Grubu ise âdeta görsel bir şölene imza atacak.

Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel Bölümü ile 31 Aralık Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Yayın Tarihi    : 31 Aralık Cuma/ 2021 
Yayın Saati    : 20.00