Ufuk Özkan’ın sunumuyla yayınlanan ‘Star Market’te bu hafta; ‘Safiye Soyman-Faik Öztürk’ ikilisi, ‘Rumeli Orhan ve Kemal Kardeşler’ ve ‘Babuş’ lakabıyla sevilen Ardahan Uzkanbaş partneriyle yarışıyor.

Ünlü sunucu Ufuk Özkan’ın sunumuyla hafta içi her gün 16.45’te ekrana gelen Star Market, cumartesi akşamları da birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor. Rekabet, eğlence, hız, heyecan ve büyük ödülün bir arada olduğu Star Market’te ikişer kişiden oluşan 3 takım, market bilgilerini konuşturuyor ve büyük ödül için kıyasıya mücadele ediyor. 


EĞLENCEYE DOYACAKSINIZ

Alışveriş yaptıkça para harcamak yerine para kazandıran, en pahalı sepetleri doldurmak için kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı ‘Star Market’, ünlü isimlerle heyecanlı bir yarışa giriyor. Hem eğlendiren hem kazandıran tek market Star Market’te bu hafta; ‘Safiye Soyman-Faik Öztürk’ ikilisi, ‘Rumeli Orhan ve Kemal Kardeşler’ ve ‘Babuş’ lakabıyla sevilen eski Survivor yarışmacısı Ardahan Uzkanbaş partneriyle yarışacak ve eğlence zirve yapacak. Türkiye’nin en sevilen çiftlerinden Safiye Soyman ve Faik Öztürk’ün yarışma performansı ise herkesi kahkahaya boğacak.

Yayın Günü: 28 Ağustos 2021- Cumartesi
Yayın Saati: 20:00