Ufuk Özkan’ın sunumuyla yayınlanan ‘Star Market’te bu hafta; ünlü şarkıcı Yusuf Güney ve son dönemin parlayan ismi Irmak Arıcı birlikte yarışırken, güzel ve başarılı oyuncular Ayça İnci ve Sevil Uyar ise partnerleriyle yarışacak.

Ünlü sunucu Ufuk Özkan’ın sunumuyla hafta içi her gün 16.45’te ekrana gelen Star Market, cumartesi akşamları da birbirinden ünlü isimleri ağırlıyor. Rekabet, eğlence, hız, heyecan ve büyük ödülün bir arada olduğu Star Market’te ikişer kişiden oluşan 3 takım, market bilgilerini konuşturuyor ve büyük ödül için kıyasıya mücadele ediyor. 


HEYECAN VE REKABET BİR ARADA

Alışveriş yaptıkça para harcamak yerine para kazandıran, en pahalı sepetleri doldurmak için kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı ‘Star Market’, ünlü isimlerle heyecanlı bir yarışa giriyor. Bu hafta; ünlü şarkıcı Yusuf Güney ve şarkıcı Irmak Arıcı birlikte yarışırken, güzel ve başarılı oyuncular Ayça İnci ve Sevil Uyar ise  partnerleriyle yarışacak.

Eğlence ve rekabetin eksik olmayacağı ‘Star Market’, herkesi ekran başına kilitleyecek. Ufuk Özkan’ın sunumuyla ‘Star Market’ ünlü yarışmacılarıyla 4 Eylül Cumartesi saat 20.00’de Star’da.

Yayın Günü: 4 Eylül 2021- Cumartesi
Yayın Saati: 20:00

Star Market Sunucusu Kim? Star Market 4 Eylül Cumartesi Kimler Yarışıyor?