Yalancı Ne Zaman Hangi Kanalda ve Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Show TV'nin Süreç Film imzalı iddialı yeni dizisi "Yalancı" için meraklı bekleyiş devam ediyor.

Kültür Sanat 30.08.2021 - 21:07 30.08.2021 - 21:14 Levent Öztürk

Show TV'nin Süreç Film imzalı iddialı yeni dizisi "Yalancı" için meraklı bekleyiş devam ediyor. Yayınlanan tanıtımlarıyla dikkat çeken ve yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan 'Yalancı'dan sosyal medyaya özel bir tanıtım yayınlandı.

Başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak'ın bir arada görüldüğü tanıtım seyircide büyük bir heyecan yaratıyor. Deniz (Burçin Terzioğlu) ve Mehmet Emir'in (Salih Bademci) masum bir akşam yemeği, herkesin hayatın tamamen değiştirecektir...

Yalancı dizisinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak’a; İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda usta isim Hülya Gezer’in yer aldığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı dizisi Eylül'de Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Genel Hikaye:

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrah. Oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez.

Peki o gece ne olmuştur? Deniz ve Mehmet Emir dışında kimse bilmemektedir. İkisi de geceyi farklı anlatır. Ve gerçeğin peşinde gerilimli soluk soluğa bir maceraya atılır. Yapmaları gereken tek şey doğru söylediklerini ispatlamaktır.

Evet! Her hikâyenin iki yüzü vardır. Gerçek ise tektir. Ama şimdi herkesten yüzünü gizlemektedir. "Yalancı" Eylül'de Show TV'de!

Yalancı Ne Zaman Hangi Kanalda ve Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor?

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@